AKER NAKLİYAT TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Aker Nakliyat İstanbulda evden eve nakliyat  konusunda uzman bir personel yapısına sahip istanbulda evden eve nakliyat firmalarının önünde gelmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin taşınacak olan Firmalar, Okullar, Ev ve Kurumlar için uygun bir fiyat anlayışlı ve profesyonel bir personel kadrosuyla eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyacak firma olmak için titizlikle çalışmaktadır. İstanbulda evden eve nakliyat olarak Anadolu yakasını başta hedef almak üzere birçok ile hizmet vermektedir, Kendi çevresine ve Ülke çevresinde de örnek taşımacılık ruhu barındıran aker nakliyat ın müşteri üzerinde  göz dolmasında payı olanlar arasında başta gelenler bünyesi altında çalışan tüm personelin de başarılı,güvenilir ve işinde uzman kadro olmasının büyük payı vardır.

Aker Nakliyat olarak birincil görevimiz müşterilerimiz yani sizin güvenini ve sevgisini kazanmaktır.Tıpkı firma sahibimizin dediği gibi Sizin Eşyalarınızı da Kendi Eşyamızı Taşıyormuş Gibi Taşıyoruz” Sloganımızla yolumuza devam ediyoruz.Aker nakliyat olarak sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet ise şehirler arası taşımacılıktır. Tıpkı şehir içi taşımacılıkta olduğu gibi şehirler arasında da taşımacılık ve sevkiyatta başarı göstermemizi sağlayan sadece ve sadece tecrübelerimizdir.

Şehirler arası taşımacılıkta sabit hız ve kullanılan sistemler sayesinde ortalama hızımız 80km dir bu süreç , gidilecek olan şehrin kilometresi hesaplanarak ulaşım günü veya saati belirlenerek ürün sahiplerine bu bilgi paylaşılır. Ürünlerimizin tamamı sigortalı olduğu için her hangibir aksilik durumunda örn. trafik kazaları veya afet durumlarında karşılaşabilecek muhtemel sorunların tamamını sigorta kapsamaktadır. Bu durum maddi olarak kesinlikle müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Aker nakliyat firmamızın ,sigortalı taşımacılık hizmeti ile kurumsallaşmış bir firma olduğunu bilmenizi isteriz. Ürünlerinizin tamamı yüklemeden teslime kadarlık kısımda en ufak bir ürüne varıncaya kadar herhangibir zarar görmesin diye sigortalanmaktadır. Ürünlerinizin başına gelebilecek en ufak bir zarar halinde aker nakliyat firması tarafından ürünün değeri teslim tamamlandıktan sonra ürün sahibi tarafından bedeli belirlenip karşılığında ürünün ücreti ödenmektedir veya ürünün aynısı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ürünleriniz kalite sıtandartları çerçevesinde muhafaza ve kontrolleri sağlanıp taşıma süreci devreye girmektedir. Bu süreç devreye girdikten sonra ürünlerinizi gönül rahatlığı ile aker nakliyat firmasına teslim edebilirsiniz. Unutmayınız ki sigorta sadece yazı ile yazılmış bir prosedür değildir,çok önemli ve hassas bir konudur. Aker nakliyat olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında ambalajlı taşımacılıkta vardır. Ambalajlı taşımacılıkta mantık ürünlerin en ufak bir zarar görmeden a noktasından b noktasına güvenli bir şekilde ulaştırılmasına yarayan güçlü bir sistemdir.

Ambalajlı taşımacılık yapan firmaların en büyük ayrıcalığı taşınmakta olan ürün gruplarının sağlıklı ve hasar görmeden ulaşım noktası hangi lokasyon ise o noktaya ulaşabilmesidir. Siz değerli müşterilerimizin bu noktada yapacak olduğu şey ise gönül rahtlığı ile ürünlerinizin (eşyalarınızın) vermiş olduğunuz adrese teslim edilmesini beklemek olacaktır.

Ambalajlanmış ürünlerinizin başına herhangibir zarar gelmiş ise bu zarar aker nakliyat firmamız tarafından karşılanmaktadır. Dilerseniz şehirler arası taşımacılıkta hane sahibi veya vekaleten birisi aracımız şoförü ile ürünlerin gideceği noktaya kadar seyahat edebilir,bu durumda aker nakliyatın karşı tarafa vermiş olduğu bir güven politikasıdır.Aker nakliyat olarak hizmet veren firmamız asansörlü taşımacılık ve ambalajlı taşımacılıkta önde gelen firma özelliği ile göz dolduruyor.

Bu ve bunun gibi firmalar bulunmayacak kadar az olduğu için nakliyat sektörün de karşılaşma şansınız neredeyse %20 civarındadır . İşinde uzman ve profesyonel anlamda başarı gösteren firmamız alanında lider bir kuruluş olmanın ayriyetten haklı gururunu yaşamaktadır . Siz değerli müşterilerimizi aker nakliyat firmamıza bekliyoruz. Gerek şehir içi gerekse şehirler arasında faaliyet gösteren firmamız en hızlı ve en güvenli hizmeti sunmak için gerekli ilgiden daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyor. Eşyalarınızın tamamı bizim için hassas ve değerlidir, bunun için eşyalarınız ambalajlanarak yükleme sağlanır ve seyahat boyunca eşyalarınız hasar görmeden teslim aldığımız gibi teslim edilir. güvencemiz tecrübelerimizdir.

Müşterilerimizin tamamını kapsayan anlayışımız ise kendi eşyalarımızı taşıyormuş gibi hassas davranmamızdır. Bizi tercih ettiğiniz için memnun kalacağınızdan eminiz ve şimdiden bizimle çalıştığınız için aker nakliyat olarak teşekkür ederiz. Asansörlü taşımacılıkta öncü firma olan aker nakliyat bünyesi altında çalışan deneyimli personeli ile göz doldurmaya devam ediyor.

Ulusal yönden ülkemiz genelinde vermiş olsuğu asansörlü taşımacılık hizmetinde eşyalarınız asansör araçlarımız ile itinalı bir şekilde yüklenir oturmuş olduğunuz kat kaçıncı kat olursa olsun
asansör aracımız her türlü koşulda uygun yeri bularak operatörlerimiz tarafından emniyet alınarak kurulur . Daha sonra uygun ürünler sırası ile asansöre istiflenir ,istiflenen ürünler katların yüksekliğine göre artırılır veya azaltılır , dengeyi ve uygun ortamı bulan asansör operatörü işleme start verir